Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
162 posty 321 komentarzy

o wszystkim, o niczym...

Beatrycze - Najpierw Cię ignorują, potem się z Ciebie śmieją, potem z Tobą walczą - i wtedy wygrywasz! Jeszcze Polska nie zginęła... / Isten, áldd meg a magyart...

Policjanci zmuszani do wystawiania mandatów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Policjanci, którzy na służbie nie nałożyli żadnego mandatu, są wzywani do komendanta na dywanik. Zwracam się z prośbą o pomoc."

Taki anonim przysłała do redakcji "Faktów" TVP Wrocław osoba podająca się za funkcjonariusza Policji z Bielawy.

fot. PAP/Darek Delmanowicz

KOMENTARZE

 • @lju 04:57:42
  Niestety, też tak sądzę.
 • Mamona
  Jeszcze jedno: kolejna służba ("służba") ma być dochodowa. Wyłącznie dochodowa; stąd pewnie ten nakaz czy może nawet rozkaz wystawiania mandatów. Tak jak tzw. służba zdrowia jest nastawiana przede wszystkim na dochód... nie ludzkie zdrowie. Takie dzisiaj priorytety!
 • JEŚLI NIE NAPISAŁ TEGO ODRĘCZNIE
  to go nie znajdą. No chyba, że sam chlapnie ozorem. Jak widzicie są uczciwi policjanci, ale pracują krótko. Niektórzy złodzieje z rządu założyli sobie pewne kwoty które powinny (czytaj: muszą) wpłynąć do budżetu państwa (czytaj: koryta oszustów) z nałożonych mandatów. I tu kłania się akcja którą media powinny szczególnie upowszechniać wśród społeczeństwa. Obywatel ma prawo odmówić przyjęcia mandatu. Wtedy kieruje się sprawe do sądu. Policjant musi być obecny na wokandzie. Jeśli ludzie będą masowo odmawiali przyjęcia mandatów, policjanci zamiast na ulicach będą siedzieć na korytarzach sądów. W ten sposób zmniejszy się ilość kasy dla oszustów z rządu.
 • granatowe kundle bolszewii
  Proszę zwrócić uwagę na wypowiedź tego "stróża prawa" - NIE JESTEM UPRAWNIONY DO UDZIELANIA TAKICH INFORMACJI !
  Jak to się dzieje że "stróże prawa" najczęściej zasłaniają właśnie taką wypowiadaną bla bla bla !
  Skoro nie może udzielać takich informacji , to jak to się dzieje że ma "kwity" na nakładanie jakiejkolwiek formy karania na kogokolwiek ?
  Dlaczego tak się dzieje że taki jeden z drugim "stróżem prawa" MOŻE GNĘBIĆ - TAK TAKIE ZACHOWANIA , tych z Bożej łaski CIECIÓW W GRANATOWYCH UNIFORMACH , NALEŻY NAZYWAĆ WPROST .

  Czy żyjemy już w bananowej respublice czy obecne władze poszły dalej i jadą po bandzie niczym bantustan pod dowództwem naćpanej watahy kacyków ?

  Swoją drogą ,ciekawe jaki to poziom inteligencji mają ci "stróże prawa" w granatowych uniformach , że godzą się być już nie tylko psami ale otumanionymi kundlami gotowymi na wszystko ?
  Aż strach pomyśleć co dzieje się w domach tych "stróżów prawa" , po zakończonej służbie , jakie to musi być odreagowanie na bycie wykonawcą tak zblazowanych rozkazów . Raz po raz jesteśmy karmieni a to użyciem służbowej broni do ....właśnie właśnie , albo za damskiego boksera robią albo dzieci są poddawanie tresurze !
 • @irek 10:36:54
  IREK....
  sory, ale nie masz bladego pojęcia o czym piszesz. jak się nie znasz to się nie wypowiadaj, bo emocje ci się uszami wylewają. Tacy o których piszesz są oczywiście, ale to nie jest norma. Wielu nie wytrzymuje presji debilnych przełożonych, którzy po prostu znęcają się psychicznie nad podwładnymi, a ty ich jeszcze nazywasz cieciami. Jakbyś miał wiedzę w tym zakresie to byś wiedział, że największe ciecie to cała KGP, a ten "cieć" z ulicy to może jeszcze ci kiedys dupę uratować.
 • A CO DO ZACHOWANIA POLICJI
  na Marszu Niepodległości lub innych imprezach publicznych, to zachowania niektórych gnojków z Policji, których sfilmowaliście sa jak najbardziej godne potepienia. Ale tez powinni wszyscy w tym chorym kraju wiedzieć, że bierze się to stąd, że jak na 1 miejsce w policji jest ponad 100 kandydatów, to się przyjmuje tylko "plecaków", a później te oszołomy w czasie służby dostają pierdolca, zamiast być opanowanymi i kompetentnymi funkcjonariuszami.
 • I NA KONIEC
  Bądżcie uświadomieni, że testy psychologiczne służą tak naprawdę tylko jednemu celowi. Aby do policji nie mogli się dostać kandydaci inteligentni. W tej instytucji potrzebne jest durne mięso armatnie, które wykona każdy rozkaz. Mądrych tam nie potrzeba. Bo policjant inteligentny jest zagrożeniem dla władzy, która mu płaci.
 • @policjant łapówkarz 10:56:24
  zawsze policji byli potrzebni "głodni durnie"- żadna nowina

  przed testami usłyszałam magiczne:"nie starajcie się tak na teście z wiedzy ogólnej, bo i tak będziecie tylko pałkowymi"

  technika stara jak świat, by miec pod sobą idiotę, ale prostego,silnego, głodnego, posłusznego i gotowego na wszystko dla pozostania w formacji;

  Każdy policjant , który wykazywał się inteligencją na przestrzeni lat zakopa dostawał. Ci, którzy zostali a są inteligentni, a na dodatek udało im się zmienić samych siebie i z tej inteligencji "załużyli" się dla jednostki-awansowali. Jednak cóż to się musiało stać? Inteligencję należało zmienić w sobie w ..brak skrupułów, jak widać po kilkunastu przykładach-kosztem prywatnego życia, bo gdzieś ta "przemiana" musi wybić jak szmabo.
 • @policjant łapówkarz 10:56:24
  To Jaśnie Wielmożny policjancie oświeć mnie łaskawie !

  Wykonywanie kretyńskich rozkazów to gorsze od czegokolwiek !
  Skoro ktoś tkwi tam gdzie tkwi ale się nie godzi na panujące tam "zasady" to jest zwykłym bezmózgiem !
  Współczesne psy mają prostą jak drut robotę ;
  - Nakładać na maksa grzywny
  - Tępić-ścigać "kiboli"( jedyna realna siła która może rozpirzyć to co się dzieje w kraju)  Zgodzę się z jednym, że obecny narybek do psiar TAK PSIARNI gdyż policja PRAWDZIWA to było dawno i se nie wrati , to zwykli ZWYRODNIALCY !
  Jak to właśnie stary gliniarz określił , obecni policjanci to nawet na zmywak u Turka w Londynie się nie nadają !

  Co do ratowania dupy , to sorki ale potrafią sam się obronić , a na granatowego psa są sposoby , sposoby których podczas tresury w szkółkach nie przekazują , gdyż i treserzy są tacy że o kant dupy ich rozbić !

  Uświadamiaj ,śmiało czekam , być może posiadasz wiedzę którą warto propagować !
 • były juz przypadki...
  że za brak "wykonu" w mandatach wylatywali komendanci...
 • @irek 10:36:54
  co wy chcesie od tych zwykłych szeregowych policjantów, którzy myślą że dobrze wykonują swoja służbę...
 • autor
  Okazuje się że w policji pracują nie tylko "burki". Duże uznanie za odwagę tego policjanta. Przynajmniej pokazał że ma jaja.
 • @policjant łapówkarz 10:56:24
  Racja. Nie mniej widać że przez sito udaje się przemknąć i inteligentnym jednostkom. :D
 • należy wspierać dobrych policjantów - ZŁYCH PIĘTNOWAĆ.
  sama byłam świadkiem jak sami policjanci, z innego policjanta zdecydowanie inteligentnego, dobrego z klasą się zwyczajnie nabijali. Powód? Zbyt grzecznie i kulturalnie podchodził do obywatela, gdy go legitymował.
  Z tego wynika, że nie tylko strażnik miejski ma przynosić mandaty - policjant też.
  Jestem za mandatami jak się należą, ale mandaty na siłę? Jak w poniższym przypadku, czemuś dowodzi
  http://www.youtube.com/watch?v=a6kwDIyyyyo
 • @Jan Paweł 14:37:29
  Tak,tak.Wiesz jakie to stresogenne.Siedzi taki gość w radiowozie i myśli-"wiem ,że robię źle , ale może robię dobrze????????????"
 • @AnnaZofia
  "Jeszcze jedno: kolejna służba ("służba") ma być dochodowa. "

  Wydaje mi się, że raczej chodzi o podreperowanie kasy Rostowskiego oraz o zwykłe - jak to w przypadku bolszewickich rządów jest uznawane za normę - zastraszanie społeczeństwa. Proszę połączyć te działania z wszelkiej maści inwigilacją, kamerami na prawie każdym skrzyżowaniu, programami informatycznymi do śledzenia ludzi i pojazdów, czy bandyckimi napadami służb i policji także na szkoły i zastraszanie uczniów albo pobicie w ciemnym pokoju na komisariacie 62-letniego człowieka, który - według wersji bandytów policyjnych - na nich napadł!!!:
  http://kj.nowyekran.pl/post/81496,zatrzymajmy-represje-polityczne

  Pozdrawiam
 • @Jan Paweł 14:37:29
  .....którzy myślą że dobrze wykonują swoja służbę... - dobrze napisane :)

  Tak tak to poważny problem "MYŚLENIA" na służbie ....ROZKAZU NIE BYŁO :)))
 • przecież
  Przecież niedawno publikowany był artykuł z informacją o 30-krotnie wyższych założonych wpływach z mandatów do budżetu na rok kolejny.
  Czyli wszystko by się zgadzało. Zobaczymy co będzie w przyszłym roku...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej